WAWERSKA STAYnia

Otwarte Sesje Muzyczne. Listy utworów z tonacjami. Muzycy prowadzący. Koncerty Serdeczne. Od kwietnia 2023, dzięki dotacji z Urzędu Dzielnicy Wawer realizujemy cykl Otwartych Sesji Muzycznych i Koncertów Serdecznych

Otwarte Sesje Muzyczne są formą swobodnego, muzycznego  spotkania zawodowych muzyków z entuzjastami muzykowania w wieku od 14 do 114 lat. Zapraszamy osoby grające już na instrumentach lub takie, którym potrzebny jest impuls do rozpoczęcia przygody z muzyką i wskazówki zawodowców. Mamy nadzieję, że swobodna forma spotkań umożliwi uczestnikom rozwój autentycznych pasji, przyjemności współpracy i zrobienie konkretnych, muzycznych postępów.

Sesje odbywać się będą w soboty o 15.00 lub w piątki o 18.00 przede wszystkim w Kulturotece przy ul. Błękitnej 32, ale także w innych miejscach w Wawrze. Każda sesja ma swój program – listę utworów wybranych przez muzyków prowadzących. Podajemy także tonacje, aby wszyscy chętni mogli wcześniej troszkę się przygotować do wspólnego grania na miarę swoich możliwości.

Koncerty Serdeczne
Koncerty Serdeczne to rodzaj koncertów charytatywnych w wykonaniu uczestników projektu STAYnia i wspierających ich muzyków zawodowych. Proponować je będziemy instytucjom opiekującym się osobami potrzebującymi pomocy.
Wkrótce przedstawimy więcej informacji.

Partnerami projektu są: FabLab Pobite Gary Centrum Wspierania Rodzin
oraz Ośrodek Pomocy Społecznej  Dzielnicy Wawer M.st. Warszawy

OTWARTA SESJA MUZYCZNA
10 listopada, godz, 18:00 – 20:00

#GRASZ na instrumencie? Szukasz towarzystwa do grania lub miejsca do rozwoju muzycznego?
#PRZYJDŹ do naszej muzycznej STAYni!!!
Zapraszamy na kolejną Otwartą Sesję Muzyczną! w ramach projektu Wawerska STAYnia!

*CO? – #MUZYKA, wspólne muzykowanie dla osób grających i śpiewających z pasji prowadzone przez zawodowych muzyków.
Tym razem bas i perkusja podniosą nam puls

*DLA KOGO? – #DLA_WSZYSTKICH, posiadających instrument i szukających towarzystwa do wspólnego grania dla przyjemności lub dla tych którzy chcieliby rozwinąć się muzycznie i skorzystać ze wskazówek zawodowych muzyków oraz dla lubiących śpiewać i dla tych, co po prostu lubią posłuchać muzyki.

*GDZIE? – FabLab 'Pobite Gary’ na ul.Błekitnej 32 w Wawrze.

*ZA ILE? – Za uśmiech, udział w sesjach jest #BEZPŁATNY!

*Z KIM? 10 listopada w godz. 18:00-20:00, poprowadzą Was @Paweł_Kowalski (perkusja) i @Piotr_Łabanow (bas).
Zapraszamy każdego, z każdym instrumentem, a zwłaszcza basistów, perkusistów i perkusjonalistów oraz chętnych do poznania tego rodzaju instrumentów, ale też instrumenty melodyjne, czy wokalistów.
Obaj prowadzący, to znakomici, profesjonalni muzycy, mogą dać Wam wiele cennych wskazówek. Warto skorzystać!

Otwarte Sesje Muzyczne są formą swobodnego, muzycznego spotkania zawodowych muzyków z entuzjastami muzykowania w wieku od 14 do 114 lat. Zapraszamy osoby grające już na instrumentach jak i takie, którym potrzebny jest impuls do rozpoczęcia przygody z muzyką i wskazówki zawodowców. Mamy nadzieję, że swobodna forma spotkań da uczestnikom zarówno wiele radości, jak i umożliwi rozwój autentycznych pasji i zrobienie muzycznych postępów.

#NUTY papierowe będą dostępne na miejscu.

A już wkrótce kolejne smakowite wydarzenia w ramach projektu Wawerska STAYnia. Koncerty serdeczne i Otwarte sesje z różnymi muzykami w różnych lokalizacjach. Śledźcie nasz fanpage.
#STAY_tuned.

Projekt finansuje Urząd Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.
Organizatorem jest Fundacja Muzyka jest dla wszystkich.
Partner: FabLab Pobite Gary

Eksperymentalny Program Edukacji Muzycznej - 2024

realizacja: estinet.pl