STAYnia | ważne ustalenia na ten rok

W minioną niedzielę 19.05.2019 odbyło się spotkanie organizacyjne w STAYni. Dziękujemy za Waszą obecność i otwartość. Poniżej opis tego, co zostało powiedziane i ustalone.

 1. Głównym miejscem informowania o zajęciach i wydarzeniach związanych ze STAYnią jest strona staynia.pl
 2. STAYnia rozdzieliła się na dwa miejsca, ale nadal jest jednym bytem. W ramach STAYni odbywają się następujące zajęcia:
  1. Na Grochowskiej w Sinfonii Varsovii: Dżem na Grocho, Orkiestra akordeonowa (dwa razy w miesiącu), Klub Piosenkowy, emisja głosu (raz w miesiącu), sekcja trąbek (dwa razy w miesiącu)
  2. Na Błękitnej w FabLabie Pobite Gary!: Młodzieżowa Grupa Smyczkowa, Kwartet Smyczkowy +, Orkiestra Ukulele
  3. Ponad to w ramach projektu STAYnia odbywają się zajęcia w dwóch Ogniskach Wychowawczych oraz warsztaty w Szkole Specjalnej.
 1. Fundacja Muzyka jest dla wszystkich otrzymała dofinansowanie z budżetu m.st Warszawy, natomiast nie otrzymała dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Z tego powodu budżet projektu jest mniejszy niż w poprzednich latach i stąd zmiany w grafiku zajęć.
 2. Siedziba Orkiestry Sinfonia Varsovia czeka na remont i rozbudowę. To jest powód, dla którego cześć zajęć przenieśliśmy na Błękitną. W momencie, w którym rozpocznie się budowa przy ul. Grochowskiej wszystkie zajęcia STAYni przeniesiemy na Błękitną do FabLabu Pobite Gary!
 3. FabLab Pobite Gary! przy ulicy Błękitnej 32 to miejsce prowadzone przez Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”. Fundacja Muzyka jest dla wszystkich jest partnerem CWR i czuwa nad zawartością merytoryczną FabLabu. Zajrzyjcie na stronę http://fablabpobitegary.centrumwspieraniarodzin.pl/pobitegary i na facebooka https://www.facebook.com/FabLab-Pobite-Gary-1081166535424848/

Wszystko co oferuje FabLab jest dostępne bezpłatnie – sala prób, studio nagraniowe i zajęcia.

 1. Bądźcie Ambasadorami STAYni – nieście wieść o naszych działaniach i szukajcie osób/firm, które chciałyby wesprzeć Fundację. Jeśli będzie potrzeba, przygotujemy materiały dla potencjalnych darczyńców. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się zdobyć więcej środków dla STAYni 🙂

Eksperymentalny Program Edukacji Muzycznej - 2022

realizacja: estinet.pl