Dżem na Grocho

Dżem na Grocho jest otwartą grupą instrumentalną dla osób szukających miejsca do zespołowego muzykowania. Zapraszamy osoby, które grają na dowolnym instrumencie na poziomie podstawowym lub zaawansowanym i mają ochotę pomuzykować w grupie dla przyjemności, przywołać zapomniane umiejętności i rozwinąć indywidualną grę na instrumencie. Dżem na Grocho nawiązuje do idei jam session, zatem na zajęciach będą pojawiać się różni muzycy wspierający uczestników w zabawie muzycznej i bardzo podstawowej improwizacji. Zespół oparty na bluesowych brzmieniach i rytmach składa się z klasycznego gitarowego bandu wspieranego przez sekcję dętą.

Zgodnie ze stałą regułą STAYni prowadzący dostosowują poziom zadań do możliwości uczestników tak, by każdy miał przyjemność z muzykowania. Aby zapoznać się ze wszystkimi zasadami, którymi się kierujemy w naszych zespołach, zajrzyj do zakładki “O programie“.

Dżem na Grocho prowadzi Bartosz Smorągiewicz – saksofonista jazzowy, klarnecista, kompozytor i nauczyciel z pomocą Piotra Łabanowa, gitarzysty i basisty. Prowadzący tworzą duet, wspierający uczestników Dżemu na Grocho w bezstresowym eksplorowaniu muzyki instrumentalnej i improwizacji. Bartosz Smorągiewicz w ramach Dżemu na Grocho prowadzi jeszcze sekcję dętą drewnianą, natomiast sekcję dętą blaszaną wspiera Damian Marat – trębacz współpracujący z najlepszymi orkiestrami w kraju, grający także muzykę rozrywkową i tradycyjną.

Jeśli chcesz dołączyć do Dżemu na Grocho, skontaktuj się z nami.
Terminy zajęć Dżemu na Grocho oraz sekcji dętych możesz sprawdzić w grafiku zajęć.

Eksperymentalny Program Edukacji Muzycznej - 2019

realizacja: estinet.pl